Kontakta oss

Kontakta oss

Experter inom vårt område

Vi strävar alltid efter att ge dig bästa möjliga service och ser till att du är nöjd med våra produkter. Vår kunniga personal står redo att svara på dina frågor.

Vi hjälper gärna till med att ta fram den bästa lösningen för ditt behov av träpall.

Välkommen att kontakta oss för att få mer information om våra träpallar och hur vi kan hjälpa dig. Vi är experter inom vårt område.

Genom respekt och samarbete skapar vi en positiv företagskultur och bygger långsiktiga och förtroendefulla relationer med våra medarbetare, kunder, leverantörer och andra intressenter.

Björn Olsson Lissner

Verkställande Direktör

bjorn@gyllsjo.se

Åsa Lindgren

Försäljningsansvarig

asa@gyllsjo.se

Angelica Nilsson

Logistik & Administration

angelica@gyllsjo.se

Gustav Lindgren

Produktionschef

gustav@gyllsjo.se

Hans Ola Kringstad

Råvaruinköpschef

hans-ola@gyllsjo.se

Anna Håkansson

Ekonomiansvarig

anna@gyllsjo.se

Christofer Ohlsson

Teknik & Underhållschef

christofer@gyllsjo.se

Jim Karlsson

Arbetsledare

jim@gyllsjo.se

Philip Levin

Arbetsledare

philip@gyllsjo.se

Fredrik Viebke

Arbetsledare underhåll

fredrik@gyllsjo.se

Tony Levin

Facklig Ordförande & Skyddsombud

gs-facket@gyllsjo.se

Robert Nilsson

Fackligt Ombud & Huvudskyddsombud

gs-facket@gyllsjo.se

AB Gyllsjö Träindustri

Kopparmöllan 5421
SE-264 91 Klippan

Sweden